Chci posunout sám sebe

Chci žít naplněný život! A vím, že každý problém má řešení ...

Chci jít cestou sebepoznání.

KOUČINK ŽIVOTNÍ i PRACOVNÍ

Jak se rychle posouvat ke svým snům a přáním? Jak využít svůj mozek na maximum? Jak využívat všechny své silné stránky? ♣ Neurokoučink a NLP vám pomůže jít po rychlé a efektivní cestě za tím, co opravdu chcete. Včetně překonávání vlastních barier, které vám brání v posunu.. ♣ Jít ke kouči jste připraveni, POKUD CHCETE OPRAVDOVOU ZMĚNU.

Zjistit více

SYSTEMICKÉ KONSTELACE

Chcete rozplést svá vlastní zapletení? Podívat se, co vás v samém základu vaší rodiny a jak to můžete změnit? ♣ Konstelace jsou silná metoda, která pracuje s celým systémem a pomáhá v osobním rozvoji, ve vztazích i v podnikání. Pomůže uvidět i to, co vám brání k finanční hojnosti. Nabízím individuální konstelace na míru.

Zjistit více

EFT TERAPIE

Jste v náročné situaci a nedaří se vám s ní hnout? ♣ Jste daleko od prožívání plnohodnotného života? ♣ Točíte se v negativním kruhu? ♣ Potřebujete se osvobodit od negativních emocí, které vám brání jít dál a využít svou energii tvořivěji? ♣ ♣ ♣ Vše se dá posunout k lepšímu! Pomohu vám najít řešení, zpracovat minulost a otevřít se budoucnosti.

Zjistit více

Co o mně říkají mí klienti

Koučink považujem za jeden z perfektných nástrojov, kedy človek potrebuje v živote zmeniť niečo dôležité a má pocit, že nevie presne čo a ako to zrealizovať. Práve koučing mne osobne pomohol rozlúčiť sa s pracovnými činnosťami, ktoré ma zbytočne oberali o energiu a upriamiť sa na to podstatné, prinášajúce radosť a zisk. Skvelé bolo, že sa nakoniec ľahko pracovalo po skypu - nikam som nemusela jazdiť. Vďaka stretnutiam s Vlastou som sa mala možnosť hlbšie zamyslieť nad mojim zdravím a adekvátne upraviť životosprávu. Teším sa a som zároveň vďačná, že vďaka profesionálnej a ľudskej podpore viem dosiahnuť ciele, ktoré sa mi predtým zdali nedosiahnuteľné.

Veronika Kišoňováživnostníčka

V době, kdy jsem stála na životní křižovatce osobní i pracovní, jsem využila koučování. Paní Vlasta velmi citlivě dokáže v rámci koučinku využívat široký záběr metod, se kterými pracuje. Během koučování se mnohokrát projevila jako empatický, ale přímý profesionál. Celý proces byl pro mě novým úhlem pohledu na daný problém, který jsem řešila i novým velmi přínosným pohledem na celý můj život. ♣ ♣ ♣ Využila jsem i možnosti postavení systemických konstelací. Paní Vlasta mi i tady byla velmi citlivým a profesionálním průvodcem. Pomohla mi zjistit, odkud pochází problém, se kterým jsem si nevěděla rady a který jsem díky konstelaci uviděla v širších souvislostech.

Ilona Kydlíčkovápředsedkyně o.s. rodinného centra

Vlastu jsem si vybral jako osobního kouče a poradce pro úpravu životosprávy a zlepšení osobní kondice. Mým základním cílem je snížení hmotnosti a negativních dopadů vyššího pracovního vytížení. A také nastavení vhodného životního stylu pro udržení zdraví a psychické pohody. Vedení koučky je velmi citlivé a zároveň důsledné. Oceňuji velmi osobní přístup, otevřenost, ale i shovívavost a pochopení pro konkrétní situace. Z osobních setkání si vždy odnáším nějaký poznatek, odstranění předsudků či nový úhel pohledu na zaběhnuté situace. Vítám také velkou míru flexibilty a např. možnost komunikace přes skype. Výsledky se projevují pozvolna, ale o to více se mi nalézané možnosti „dostávají pod kůži“. Současně jsou možná řešení hledána v širších souvislostech osobních, rodinných i pracovních, což je pro mne velmi důležité. Získávám tím i jiné, původně nezamýšlené, efekty. Např. zlepšení plánovaní pracovního a volného času, přiměřená korekce pracovního nasazení, způsob nastavení priorit či další situace, přirozeně vyplývající z konzultací. Pro Vlastu používám raději než koučka či poradkyně, oslovení „osobní průvodce“.

Mgr. Vladimí Kydlíček manager školícího střediska

Měl jsem tu možnost zúčastnit se osobního koučinku a několika konstelací. Děkuji Vlastě za profesionální a empatickýpřístup, díky kterému jsem uviděl věci v širších souvislostech. Je úžasné podívat se na svůj život zvenčí … a je to cesta k pochopení a změně k lepšímu. Díky.

Ota N.IT programátor a fotograf

Ceník nabízených služeb

Životní koučink
1400 - 1200 Kč
60 minut
Cena pokud ji hradí klient a nehradí ji firma
Pro transformační koučování je PRVNÍ sezení zdarma
Konstelace a terapie
1000 Kč
Prvních 60 min
za každou další 1/4 hodinu +200 Kč

Mysl a tělo jsou spojené nádoby

Metody, které používám a praxe v oblasti rozvoje mysli

♣ Neurokoučink dle Neuroleadership ♣ NLP (neurolingvistické programování ♣ Konstelační výcvik u Bhagata ♣ Emocional freedom techniques ♣ Techniky One Brain ♣ Praxe přes 15 let ♣

Metody, které používám a praxe v oblasti těla

♣ Praxe přes 20 let ♣ Vzdělání Fakulta tělesné výchovy a sportu obor Metodika TV a sportu ♣ Spirální stabilizace páteře od dr. Smíška (SM systém) ♣ Cvičitel jógy ♣ Práce s bederními svaly Psoas - "svaly duše" a bezpečí ♣ Práce s pánevním dnem podle východu i západu - ve třech rovinách fyzické-emoční-energetické ♣ Hormonální jógová terapie a cvičení Tao pro ženy ♣

Rozvíjejte moudrost svého těla

Zdravá bedra - sval Psoas - "sval duše" a bezpečí

Sval Psoas je komunikátorem s naším tělem i duší. Jemná práce s ním vede hluboko do naší psyché a k pocitu bezpečí. Vnímavá cvičení s Psoasem pomáhají ozdravit naše pocity, bezpečí i naše BEDRA - ukazatel bezpečí v našem životě.

Zjistit více

Zdravá záda - Spirální stabilizace celé páteře

Máte sedavé zaměstnání? Trápí vás bolesti zad? Chcete se naučit, jak si pomoci a získat opět zdravou svalovou oporu celé páteře a kompenzaci k sezení? Individuálně vás naučím, jak jednoduchými cviky dostat do kondice spirální oporu celé vaší páteře.

Zjistit více

Hormonální jógová terapie

Trápí vás menstruace? Miminko nepřichází? Máte potíže s přechodem? Nebo jen chcete, mít zdravou hormonální rovnováhu přírodní cestou? Připravím vám hormonální jógovou terapii na míru. Využívám pokročilé cviky z jógy pro stimulaci žláz s vnitřní sekrecí a cvičení Tao.

Zjistit více

Zdravé a pružné pánevní dno

Trápí vás poruchy pánevního dna? Únik moči? Jste po náročném porodu a chcete se dát do pořádku? Trápí vás pokles vnitřních orgánů? Chcete rozproudit ženskou energii přes pánevní dno? Jsem tu pro vás a ráda vám předám modrost pánevního dna východu i západu.

Zjistit více

Máte potíže s bedry, zády, pánevním dnem nebo ženské hormonální problémy?

Nevíte, co by nejlépe pomohlo právě vám?

Ozvěte se mi a probereme spolu možnosti, co bude pro vás nejvhodnější. Jsem tu pro vás!

Můžete mi zavolat na číslo +420 777 788 866

nebo

Zde zanechte svůj vzkaz a já se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Rozvoj těla - Co o mně říkají mí klienti?

„O svalu Psoas jsem nic nevěděla, i proto mě zaujal kurz Zdravá bedra – sval Psoas. Bedra mě někdy bolí, a tak jsem chtěla vyzkoušet nový přístup. Kurz mě přímo nadchnul! Jemné, hluboké cvičení, naciťující se do hloubky těla i mysli. Krásné pocity napojení na radost uvnitř mě a to, co dělá mému tělu dobře. Moc jsem si to užila a dověděla se spoustu nových informací a cenných souvislostí. Bedra teď cítím krásně uvolněná a umím si cvičení přenést do běžných dnů, to považuji za důležité. Vlastu mohu jen doporučit, umí naslouchat lidem, tělu a naladí vás svým přístupem na tu správnou cestu. Děkuji.“

Lenka JahodováPlzeň

Sval Psoas mě zaujal jako komunikátor s naší hloubkou. Cvičení mi pomohlo vnořit se do vnitřního světa, vnímat samu sebe a co mi dělá hluboko uvnitř dobře. Ukázala se mi další možnost, jak se s tělem propojit a naslouchat mu. Jemně jsem pustila hlavu a vplula do tělesného pocitu flow. K cvičení se dokonce ráda vracím i doma, přidala jsem si ho do svého repertoáru. Je to nenáročný způsob jak po náročném dnu opět získat propojení se sebou, svým prostorem a klidem. Vlasto díky, představila si mi jak jemně objevovat, kde v těle máme ukrytý klid a také radost.

Andrea Dvorskákoučka

„Kurz Zdravá bedra – sval Psoas mi byl jakoby vypsán na míru. Mám dvě malé holčičky, které jsem poctivě odnosila v nosítku na břiše, a každodenní péče o ně se odrazila i na mých bedrech, která mě bolí prakticky neustále. Navíc dráha ledvin je dlouhodobě mým slabým místem. Den strávený s Vlastou, Petrou a dalšími ženami byl pro mě krásným zážitkem. Cvičení bylo překvapivě jemné. Na první pohled by se zdálo, že jsme ani necvičily, ale ve skutečnosti nám Vlasta pomohla se krásně zrelaxovat, napojit se na svoje tělo a pocity při jemném pohybu doprovázeném hlasem byly opravdu slastné. Velmi užitečné je i sdílení s ostatními účastníky. A výsledky se dostavily – další den mě bedra vůbec nebolela, byla krásně uvolněná. Už se těším, jak se projeví pravidelné cvičení na mém každodenním životě!“

Martina Nentvichováredaktorka na rodičovské dovolené

Zajímají vás více WORKSHOPY?