WORKSHOPY

Úspěch začíná ve vaší mysli

Z MANAŽERA LEADREM - JAK NA TO

Vedete tým nebo jste podnikatel a chcete se posunout od pouhého řízení k motivujícímu vedení lidí? Pak tento kurz bude pro vás tím správným nastartování! Rozdíl mezi "obyčejným manažerem" a skutečným "leadrem - přirozeným vůdcem" je opravdu veliký.

VYUŽIJTE EMOCE VE SVŮJ PROSPĚCH

Prožíváme je dennodenně. Pozitivní i negativní. Pojďme je využít v náš prospěch. Přijďte si s emocemi pohrát hravou formou a leccos se o nich naučit. Emoce jsou s námi totiž v každém okamžiku našeho života, ať chceme či nechceme.

Posviť si na své VNITŘNÍ BRZDY

Odhalte své vnitřní brzdy a využijte své vlastní MOUDRÉ ČÁSTI. Naučte se komunikovat se svými vnitřními částmi a vzít si z nich to nejlepší. Objevte, jak vám mohou moudré části pomoci kráčet snadněji vpřed v podnikání i osobním životě.

Rozvíjejte moudrost svého těla

Zdravá bedra - sval Psoas - "sval duše" a bezpečí

Sval Psoas je komunikátorem s naším tělem i duší. Jemná práce s ním vede hluboko do naší psyché a k pocitu bezpečí. Vnímavá cvičení s Psoasem pomáhají ozdravit naše pocity i naše BEDRA - ukazatel bezpečí v našem životě.

Zjistit více

Zdravá záda - Spirální stabilizace celé páteře

Máte sedavé zaměstnání? Trápí vás bolesti zad? Chcete se naučit, jak si pomoci a získat opět zdravou svalovou oporu celé páteře a kompenzaci k sezení? Individuálně vás naučím, jak jednoduchými cviky dostat do kondice spirální oporu celé vaší páteře.

Zjistit více

Hormonální jógová terapie

Trápí vás rozházená menstruace? Miminko nepřichází? Máte potíže s přechodem? Nebo jen chcete, mít zdravou hormonální rovnováhu přírodní cestou? Připravím vám hormonální jógovou terapii na míru. Využívám pokročilé cviky z jógy pro žlázy s vnitřní sekrecí a cvičení Tao.

Zjistit více

Zdravé a pružné pánevní dno

Trápí vás poruchy pánevního dna? Únik moči? Jste po náročném porodu a chcete se dát do pořádku? Trápí vás pokles vnitřních orgánů? Chcete rozproudit ženskou energii přes pánevní dno? Jsem tu pro vás a ráda vám předám moudrost pánevního dna východu i západu i moudrost svalu PC,tzv. "svalu lásky"..

Zjistit více

Máte potíže s bedry, zády, pánevním dnem nebo ženské hormonální problémy?

Nevíte, co by nejlépe pomohlo přímo vám?

Ozvěte se mi a probereme spolu možnosti, co bude pro vás nejvhodnější. Jsem tu pro vás!

Můžete mi zavolat na číslo +420 777 788 866

nebo

Zde zanechte svůj vzkaz a já se vám ozvu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Podívat se na individuální služby

Podívat se na workshopy na projektu