Nasměruji VÁŠ KOMPAS k ziskovému podnikání

V souladu s vámi - s vašimi potřebami a podle vašeho srdce

Na tomtu webu se prezentuji jako byznys mentorka a koučka, konstelářka, podnikatelka a lektorka, na střední škole jsem studovala ekonomii. Jsem také maminka 3 dětí.

Mojí srdcovkou je vzdělávání a rozvíjení schopností a dovedností svých i druhých. Má práce je mým koníčkem i posláním. Mnoho let se věnuji osobnímu rozvoji sebe i svých klientů a nyní se soustředím na pomoc ženám, které si chtějí plnit svoje sny pomocí vlastního podnikání.

🟡 Chci vám ukázat, že v podnikání může uspět každý - i když máte malé děti i když si nevěříte ... 

Vydejte se na cestu ke svobodě díky svému podnikání!

Někdo tvrdí, že dobře se můžeme v životě věnovat jen jednomu oboru a tím se máme živit. Pro mě by to bylo nenaplnění mého potenciálu - jsem totiž multipotencionálka (je o tom i kniha). Většinu života podnikám a prošla jsem mnoha profesemi - od účetnictví a ekonomie k řízení týmu, prodeji, starání se o web, lektorování jógy a kurzů z oblasti osobního rozvoje, mnoho let dělám terapie, jsem praktik NLP, stavím konstelace, koučuji život i byznys a někdy učím i praxi tekutinové tělo - viz www.umenizitnaplno.cz.

Pro rozvoj byznysu studuji přes 8 let marketing a prodej a aplikuji ho u sebe i v podnikání mých klientek.

V posledním roce se ptám svých klientů a oni mi to potvrzují, že můj přesah do mnoha oborů je tím, co na spolupráci se mnou oceňují.

V současné době se zaměřuji zejména na poradenství (mentoring) a koučink pro podnikatelky ve službách


Předávám mnohaleté know-how postavené na vlastních zkušenostech, vzdělávání se i na práci se svými klienty. Svoje podnikání jsem budovala od nuly a pečovala při tom o 3 děti bez pomoci babiček.

Když budete chtít, naučím vás, že neexistuje nic, co by vás mohlo zastavit!

Pomohu vám objevit nové úhly pohledu - při překážkách vidět příležitosti, učit se z vlastní zkušenosti i ze svých chyb. Směřovat tam, kam vás volá vaše srdce, využívat svou intuici i sílu rozumu. Naučím vás nechat se vést pocitem radosti a směřovat k tvoření v lehkosti.

Plňte si své sny, ať už jsou jakékoli!

Kdo jsem

Byznys koučka a mentorka

Ráda pomáhám podnikatelkám k lepším výsledkům v byznysu a větší spokojenosti v podnikání.

Můžeme se setkávat nad většinou témat, které jako podnikatelka řešíte -  jak navýšit obrat a zisk, jak efektivně využívat marketing, jak budovat svou značku, jak odhalit své brzdy v podnikání apod.

A také nad tématy jak růst jako osobnost - nastavení mindsetu, efektivní využívání času a energie, jak odolávat stresu, jak stát ve své síle, jak delegovat atd.

Spolupracovat můžeme na rozvíjení vašich silných stránek a sebevědomí. 

Konstelářka 

(individuální konstelace)

Ráda stavím systemické konstelace všeho druhu.

S podnikatelkami nejčastěji řeším témata otevření se hojnosti, energii peněz, směřování byznysupřekonávání strachů v podnikání.

Často také pracujeme na ženské energii v byznysu (spolupráce vnitřní ženy a vnitřního muže), vnitřní síle apod.

Můj příběh

Během více jak 20 let vlastního podnikánívíce než 8 let koučování a mentoringu pro podnikatele jsem vytvořila propracovaný systém kroků pro úspěšné podnikání, který je aplikovatelný napříč obory ve službách, ať pracujete jako výživová poradyně, lektorka, účetní, zahradní architektka nebo děláte masáže.


Zprvu jsem podnikala jako společnice a jednatelka v s.r.o. - měla jsem na starosti účetnictví, administrativu a postupně je předala týmu. Dále jsem se věnovala tvorbě webových stránek, podnikatelské strategii a prezentaci firmy. Po té jsem z s.r.o. odešla a začala jako OSVČ pomáhat lidem pomocí terapií, konstelací (zprvu skupinové a později zejména individuální) a pomocí koučinku životního i byznys. Už od začátku práce s lidmi jsem začala studovat on-line marketing a prodej pro malé podnikatelky. Prošla jsem i různými on-line podnikatelskými programy. 


Studovat nové věci, učit se a posouvat se je moje vášeň. Táhlo mě to vždy překonávat různé výzvy okolo mě. Poznala jsem v sobě multipotencionalitu a tak jsem se rozvíjela mnoha směry. Nepíšu to proto, že bych vás chtěla ohromit, píšu to pro vaši inspiraci, protože vše, pro co se rozhodnete, je dosažitelné. Jen získat sebevědomí a zkušenosti. Mnoho žen o své multipotencionalitě ani neví.

Zprvu jsem chtěla být terapeutkou a díky své citlivosti a vytrvalosti jsem se jí stala. Po té jsem chtěla stavět pro klienty konstelace a stavím je již přes 10 let. Začalo mě bavit lektorování a učení druhých a provedla jsem přes tisíc lidí mými různými kurzy pro zlepšení života. Další výzvou bylo koučovat a moc ráda koučují osobní i podnikatelská témata.

S tím vším se pojilo i posouvat se v marketingu a prodeji. Někdy v roce 2012 jsem pochopila, že abych uspěla na volné noze, potřebuji se vzdělávat v marketingu a prodeji. Zprvu to nebyla vůbec moje parketa, časem jsem však zjistila, že to je moc zajímavý svět, který má svoje zákonitosti, jež mě baví objevovat. 

Další výzvou pro mě bylo pomáhat podnikatelům v jejich růstu pomocí koučování a byznys mentoringu, dělala jsem pro různé podnikatele a malé firmy a nakonec jsem se zaměřila na podnikatelky zejména ve službách. V této své roli mohu dobře pomoci i proto, že jsem si sama prošla několika typy podnikání, potýkala se v podnikání s mnoha překážkami, rozumím ekonomice, musela jsem přetransformovat mnoho svých strachů a přesvědčení, které mě omezovaly v růstu. 

A tak jsem svému podnikání otevřela  další dveře - pomáhat podnikatelkám růst do úspěchu a spokojenosti. Pomáhám překonat vaše strachy a limity a rozvíjet váš byznys v souladu s vámi - s vaším srdcem, rozumem i intuicí.

Ráda vám pomohu nasměrovat VÁŠ KOMPAS k ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ pomocí byznys mentoringu (poradenství), koučováníindividuálních byznys konstelací.

Chcete-li mě kontaktovat napište mi zde.

Přeji vám mnoho úspěchů na cestě vašeho podnikání 🙂

     Vlasta Lisková

Má specializace pro podnikání

 • Rozvoj leadershipu
  Umění vést sám sebe, firmu, tým.
 • Byznys mentoring
  Poradenství pro podnikatelky - audit podnikání, marketingové strategie, podnikání jako řemeslo atd.
 • Koučování dle neurověd
  Mentální koučink využívající výzkumů mozku pro rozvoj vnitřního potenciálu a dosahování mimořádných výsledků.
 • Neuro-lingvistické programování (NLP)
  Rozvoj strategií a komunikačních dovedností pro úspěch v pracovní, firemní i životní oblasti.
 • Byznys individuální konstelace
  Systemický přístup pro nasměrování v byznysu, otevření se hojnosti, překonání překážek a schrachů apod.
 • Problémy se vztahy, firemní kultura
  Pomoc při překážkách ve spolupráci, při konfliktech, při problematické komunikaci apod. Využití konceptu nenásilné komunikace v týmu.
 • Rozvoj komunikačních dovedností
  Umění motivovat, klást rozvíjející otázky, používání jazyka druhého, komunikační model dle NLP, rozvoj dle konceptu nenásilné komunikace apod.

Vzdělání

STUDIUM A SPECIALIZOVANÉ VÝCVIKY
 • Brain-based Coaching Certificate Results Coach (Neuroleadership Group 2014)
 • NLP Master – neurolingvistické programování (Feedback Power Consulting 2016-2017)
 • NLP Practitioner  (AWAISA association™ 2013) (Feedback Power Consulting 2015- 2016)
 • Internetový marketing (Centrum služeb pro podnikání 2016)
 • Výcvik v rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeihofer 2014)
 • EFT Practitioner ADv. Levels 1, 2 a 3 (AAMET International 2012)
 • UK Fakulta TV a sportu – Metodika tělesné výchovy a sportu (1996)
 • SEŠ - Střední ekonomická škola

ODKAZY

 

Jsem tu pro vás!

Pojďme se společně podívat na vaši RYCHLEJŠÍ a SNADNĚJŠÍ BYZNYS CESTU!

Zanechte zde svůj kontakt a já se vám ozvu.

Vaše osobní data jsou u mě v bezpečí. Můžete si přečíst o jejich zpracování na odkazu dále. Odkliknutím tlačítka formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nebo můžete zavolat na můj telefon +420 777 788 866