Nasměruji VÁŠ KOMPAS k ziskovému podnikání

V souladu s vámi - s vaším srdcem, rozumem a intuicí

Na tomtu webu se pro své klienty prezentuji jako byznys mentorka a koučka, konstelářka, podnikatelka, ekonomka a lektorka. Zároveň jsem maminka 3 dětí.

Mojí vášní je vzdělávání a rozvíjení schopností a znalostí svých i druhých. Věnuji se tomu, co miluji a nyní se orentuji i na pomoc ženám, které si chtějí plnit svoje sny a žít svobodný život díky jejich vlastnímu podnikání.

Mým cílem je ukázat vám, že v podnikání může uspět každý i maminka s malými dětmi.

Pojďte se mnou začít žít svůj sen o svobodě díky svému podnikání!

Někdo tvrdí, že dobře se můžeme v životě věnovat jen 1 oboru a tím se máme živit. Pro mě by to bylo nenaplnění mého potenciálu - jsem totiž multipotencionálka (je o tom i kniha). Většinu života podnikám a prošla jsem mnoha profesemi  - účetnictví a ekonomie, prodej, řízení týmu, webové prezentace, učení jógy, mnoho let dělám terapie, NLP, stavím konstelace, koučuji life i byznys a učím praxi tekutinové tělo - viz můj web www.umenizitnaplno.cz.

Abych své podnikání rozvíjela přes 8 let studuji i marketing a prodej a aplikuji ho pro své podnikání i podnikání mých klientů.

 Poslední  dobou  se  ptám  svých  klientů  a  oni  mi  to  potvrzují,  že  můj  přesah  do  mnoha  oborů  je  tím,  co  na spolupráci  se  mnou  oceňují.

Nyní se chci více soustředit na poradenství (mentoring) a koučink pro podnikatelky ve službách. Na ně je prientovám i tento web.

Pojďte se mnou začít žít svůj sen o svobodě díky svému podnikání!


Vše, co dělám a učím vychází z mojí vlastní praxe. Vybudovala jsem od nuly s dětmi po boku prosperující a úspěšné podnikání.

Předávám mnohaleté know-how postavené na vlastních zkušenostech, vzdělávání se i na zkušenostech se svými klienty.

Věřím, že neexistuje nic, co by nás mohlo zastavit!

Každá překážka může být příležitostí a odrazovým můstkem k našemu růstu a rozvoji.

Vedu své klientky k tomu se nikdy nevzdávat, dívat se na věci novým pohledem, učit se ze svých zkušeností, jít za voláním svého srdce a využívat k tomu intuici i rozum a dostat se tam s radostí a lehkostí.  

Plňte si své sny, ať už jsou jakékoli!

Kdo jsem

Byznys koučka a mentorka

Ráda pomáhám podnikatelkám k lepším výsledkům v byznysu a větší spokojenosti v podnikání.

Můžeme se setkávat nad většinou témat, které jako podnikatelka řešíte -  jak navýšit obrat a zisk, jak efektivně využívat marketing, jak budovat svou značku, jak odhalit své brzdy v podnikání apod.

A také nad tématy jak růst jako osobnost - nastavení mindsetu, efektivní využívání času a energie, jak odolávat stresu, jak stát ve své síle, jak delegovat atd.

Spolupracovat můžeme na rozvíjení vašich silných stránek a sebevědomí. 

Konstelářka 

(individuální konstelace)

Ráda stavím systemické konstelace všeho druhu.

S podnikatelkami nejčastěji řeším témata otevření se hojnosti, energii peněz, směřování byznysupřekonávání strachů v podnikání.

Často také pracujeme na ženské energii v byznysu (spolupráce vnitřní ženy a vnitřního muže), vnitřní síle apod.

Můj příběh

Během více jak 20 let vlastního podnikánívíce než 8 let koučování a mentoringu pro podnikatele jsem vyvinula propracovaný systém kroků, který je aplikovatelný napříč obory ve službách, ať pracujete jako výživová poradyně, lektorka, účetní, zahradní architektka nebo děláte masáže.


Zprvu jsem podnikala jako společník a jednatel v s.r.o. - měla jsem na starosti účetnictví, administrativu a postupně je předala týmu. Dále jsem se věnovala tvorbě webových stránek, podnikatelské strategii a prezentaci firmy. Po té jsem z s.r.o. odešla a začala jako OSVČ pomáhat lidem pomocí terapií, konstelací (zprvu skupinové a později převážně individuální a koučinkem life i byznys. Začala jsem sama studovat on-line marketing pro malé živnostníky a prošla on-line marketingovými programy. 


Studovat nové věci, učit se a posouvat se je moje vášeň. Táhlo mě to vždy překonávat různé výzvy okolo mě. Poznala jsem v sobě multipotencionalitu a tak jsem se rozvíjela mnoha směry. Nepíšu to proto, že bych vás chtěla ohromit, píšu to pro vaši inspiraci, protože vše, pro co se rozhodnete, je dosažitelné. Jen získat sebevědomí a zkušenosti. Mnoho žen o své multipotencionalitě ani neví.

Zprvu jsem chtěla být terapeutkou a díky své vytrvalosti jsem se jí stala. Po té jsem chtěla stavět pro klienty konstelace a stavím je - specializuji se zejména na individuální. Začalo mě bavit lektorování a učení druhých a provedla jsem přes tisíc lidí mými kurzy. Další výzvou bylo koučovat a moc ráda koučují osobní i podnikatelská témata

S tím vším se pojilo i posouvat se v marketingu. Někdy v roce 2012 jsem pochopila, že abych uspěla na volné noze, potřebuji se vzdělávat v marketingu a prodeji. Zprvu to nebyla vůbec moje parketa, časem jsem však zjistila, že to je moc zajímavý svět, který má svoje zákonitosti, jež mě baví objevovat. 

Další výzvou pro mě bylo začít pomáhat podnikatelům v jejich růstu pomocí koučinku a mentorinku, dělala jsem pro různé podnikatele a malé firmy nakonec se rozhodla věnovat podnikatelkám ve službách. V této své roli mohu dobře pomoci i proto, že jsem si sama prošla několika typy podnikání, potýkala se v podnikání s mnoha překážkami, rozumím ekonomice, hodně posouvala svůj mindset a získala bohaté zkušenosti s koučováním i mentorinkem pro podnikání i život.

A tak jsem svému podnikání otevřela zase další dveře - pomáhat podnikatelkám zvyšovat obrat a zisk, podnikat efektivně a strategicky v souladu se svou autenticitou, srdcem, rozumem i intuicí.

Ráda vám pomohu nasměrovat VÁŠ KOMPAS k ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ pomocí metoringu (poradenství), koučování a individuálních konstelací.

Chcete-li mě kontaktovat napište mi zde.

Přeji vám mnoho úspěchů ve vašem podnikání 🙂

     Vlasta Lisková

Má specializace pro podnikání

 • Rozvoj leadershipu
  Umění vést sám sebe, firmu, tým.
 • Byznys mentoring
  Poradenství pro podnikatelky - audit podnikání, marketingové strategie, podnikání jako řemeslo atd.
 • Koučování dle neurověd
  Mentální koučink využívající výzkumů mozku pro rozvoj vnitřního potenciálu a dosahování mimořádných výsledků.
 • Neuro-lingvistické programování (NLP)
  Rozvoj strategií a komunikačních dovedností pro úspěch v pracovní, firemní i životní oblasti.
 • Byznys individuální konstelace
  Systemický přístup pro nasměrování v byznysu, otevření se hojnosti, překonání překážek a schrachů apod.
 • Problémy se vztahy, firemní kultura
  Pomoc při překážkách ve spolupráci, při konfliktech, při problematické komunikaci apod. Využití konceptu nenásilné komunikace v týmu.
 • Rozvoj komunikačních dovedností
  Umění motivovat, klást rozvíjející otázky, používání jazyka druhého, komunikační model dle NLP, rozvoj dle konceptu nenásilné komunikace apod.

Vzdělání

STUDIUM A SPECIALIZOVANÉ VÝCVIKY
 • Brain-based Coaching Certificate Results Coach (Neuroleadership Group 2014)
 • NLP Master – neurolingvistické programování (Feedback Power Consulting 2016-2017)
 • NLP Practitioner  (AWAISA association™ 2013) (Feedback Power Consulting 2015- 2016)
 • Internetový marketing (Centrum služeb pro podnikání 2016)
 • Výcvik v rodinných a systemických konstelacích (Bhagat J. Zeihofer 2014)
 • EFT Practitioner ADv. Levels 1, 2 a 3 (AAMET International 2012)
 • UK Fakulta TV a sportu – Metodika tělesné výchovy a sportu (1996)
 • SEŠ - Střední ekonomická škola

ODKAZY

 

Jsem tu pro vás!

Pojďme se společně podívat na vaši RYCHLEJŠÍ a SNADNĚJŠÍ BYZNYS CESTU!

Zanechte zde svůj kontakt a já se vám ozvu.

Vaše osobní data jsou u mě v bezpečí. Můžete si přečíst o jejich zpracování na odkazu dále. Odkliknutím tlačítka formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

nebo můžete zavolat na můj telefon +420 777 788 866